Pokud se vám můj blog líbí, můžete pro mě hlasovat ;)

Zoufalé manželky

2. března 2008 v 14:02 | Klára |  Seriály

Desperate Housewives

Zoufalé manželky (TV) - Desperate Housewives
Motto:kultovní americký seriálTyp filmu:Komedie DramaRok výroby:2004Hrají:Andrea Bowen , Brenda Strong ,Felicity Huffman,Eva Langoria , Teri Hatcher , Ricardo ChaviraPopis:Mary Alice žije celkem nerušeně na americkém předměstí. Přesto se ale rozhodne pro sebevraždu. Je totiž možné, že se za zavřenými dveřmi dějí věci, o kterých se raději nahlas nemluví...

Seriál začíná odchodem Mary Alice Youngové (Brenda Strongová) na onen svět. Ta opouští svůj dokonalý dům, který stojí na kouzelném předměstí a tím všechno skončí. V tuto chvíli nás přivádí do životů své rodiny, přátel a sousedů a ze svého nadhledu komentuje celé dění.

Okruh jejích přítelkyň na Wisteria Lane je pestrý. Susan Mayerová (Teri Hatcherová), rozvedená a osamělá matka, která pro lásku zachází až do krajnosti, Lynette Scavo (Felicity Huffmanová), která nedávno ukončila mateřskou dovolenoua vrací se do víru reklamní profese, Bree Van De Kampová (Marcia Crossová), Martha Stewartová, čerstvá vdova závislá na steroidech a na svém dokonalém životě, Gabrielle Solisová, exmodelka, jež vlastní všechno, co kdy chtěla - bohatého muže, velký dům a dítě, které je součástí všech potíží a navíc není jisté, kdo je jeho skutečnýotec. Rozvedená Edie Brittová (Nicollette Sheridanová), svobodná, kurážná skutečná realitní makléřka, jejíž život nenechá nikdo bez povšimnutí. Vstupuje nová Betty Applewhiteová (Alfre Woodardová) a její pohledný mladistvý syn, Mathew (Mehcad Brooks), který se uprostřed noci pohybuje záhadně v domě, který nikdy neviděli.

Pak jsou zde muži: Mike Delfino (Jamie Denton), údajně ovdovělý instalatér, který získal srdce Susan. Tom (Doug Savant), roztomilý manžel Lynetty, který se dobrovolně stane "matkou", tudíž se jeho žena může vrátit do práce. Gabriellina polovička - Carlos (Ricardo Antonio Chavira), který je nyní ve vězenía dozvídá se o manželčině nevěře s Johnem (Jesse Metcalfe), a manžel ovdovělé Mary Alice - Paul (Mark Moses), který prchá před démony minulosti.

Ze svého současného pohledu vidí Mary Alice daleko více věcí než dřív. Uvažuje o tom, že se o svá rozkošná tajemství, která skrývají sousedské zavřené dveře zdánlivě dokonalého amerického předměstí podělí s ostatními.
Obsazení
Teri Hatcher...Susan Mayer
Felicity Huffman...Lynette Scavo
Marcia Cross...Bree Van De Kamp
Eva Longoria...Gabrielle Solis
Nicollette Sheridan...Edie Britt
Alfre Woodard...Betty Applewhite
Ricardo Chavira...Carlos Solis
Mark Moses...Paul Young
Andrea Bowen...Julie Mayer
Doug Savant...Tom Scavo
Cody Kasch...Zach Young
Richard Burgi...Karl Mayer
Brenda Strong...Mary Alice Young
James Denton...Mike Delfino
Jesse Metcalfe...John Rowland
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ewush.ka Ewush.ka | 19. června 2008 v 12:08 | Reagovat

:-)

2 ewush.ka ewush.ka | 19. června 2008 v 18:24 | Reagovat

pekne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama